Bebeğiniz İçin Sağlık Ve Konfor

Sıcacık güneş bahar mevsimiyle birlikte kendini göstermeye başladı. Aydınlık ve çiçeklerle dolu bir mevsime adım atarken sadece mevsimler değil minik yavrularımız da büyüdü ve ilk adımlarını atmaya başladı. Tam bu noktada bebeklerin ilk adımlarını güvenli ve konforlu bir şekilde atmaları için koruyucu madde içermeyen hakiki kuzu ve dana derilerinden el yapımı, hijyenik ve sağlıklı, terletmeyen özel bakım gerektirmeden yaz kış kullanılabilen minik patikler üretmeye başladık. Türkiye’de başladığımız patik ( ilk adım ayakkabılarımız) imalatımız ve satışlarımız ebeveynlerin bize olan güveni sebebiyle tıpkı bir bebek gibi büyüdü ve sınırları aşarak Avrupa’nın farklı bölgelerinde satış noktaları oluşturmamızı sağladı. Uluslararası satışlara ulaşan minik ayakkabılarımıza MiniBum® ismini vererek resmi olarak marka haline ulaştık.

 

Zaman geldi geçti; mevsimler değişti… Yazın paytak adımlarla ilk adımlarını atan minik ayaklarımız için kış mevsimine uygun, sokaklarda güvenle kullanabilecekleri hakiki kuzu derisinden, her birini tek tek elde ürettiğimiz; Munros (Çoraplı) Makalu (Bağcıklı), Toros (Bütün), ve Everest (Cırtlı), içleri tamamen yün patiklerin her biri için 45 dakika ile 60 dakika arasında el emeği vererek üretim yaptık. Minik adımlar önce yürüdü ardından koşmaya başladı ve böylece bir nesil MiniBum® ile büyümüş oldu. Anne ve babalarımız her konuda olduğu gibi ilk adımlar konusunda da bilinçlenerek gerçek kalite ve sağlığa önem verdiler. MiniBum® bilinçli ebeveynlerin ilk tercihi oldu.
Bebeklerimizden aldığımız ilham ile onların ayaklarına göre şekillenen patiklerimizle birlikte şimdi yeni bir nesli koşturmak adına çalışmaya ve üretmeye, geleceğimiz olan bebeklerimiz için devam ediyoruz.

 

Vizyonumuz

Yarınlarımız olan bebeklerimizin minik adımlarından koşmaya başladıkları güne kadar onlara eşlik ederek hijyenik ve güvenli adımlar atması için sağlık koşullarına uygun, bebeklerin ayak yapısıyla uyumlu ürünler üretmek.

 

Misyonumuz

Hijyenik ve yüksek kalitede ürünlerimizle sektörde fark oluşturarak; küresel çapta bir marka oluşturarak markamızı ve ülkemizi uluslararası platformlarda temsil etmeye devam etmek, ve bulunduğumuzu sektörün liderliğine devam etmek öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.